Kontent qismiga oʻtish
Asosiy menyu
Asosiy menyu
yonqutiga oʻtish
yashirish
Qatnovi
Bosh Sahifa
Tanlangan maqolalar
Yangi sahifalar
Tasodifiy maqola
Maqolalar indeksi
Loyihaga koʻmak
Ishtirok
Xato haqida xabar berish
Yangi oʻzgarishlar
Jamoa portali
Qoidalar
Yordam
Forum
Aloqa
Qidiruv
Qidirish
Qiyofa
Hisob yaratish
Kirish
Shaxsiy uskunalar
Hisob yaratish
Kirish
Chiqishni amalga oshirgan tahrirchilar uchun sahifalar
batafsil maʼlumot
Qoʻshilgan hissa
Munozara
Turkum
:
10-avgustda tugʻilganlar
40 ta til
Аԥсшәа
Алтай тил
العربية
Azərbaycanca
Башҡортса
Беларуская
Беларуская (тарашкевіца)
Български
Нохчийн
Qırımtatarca
Čeština
Чӑвашла
Esperanto
Հայերեն
Արեւմտահայերէն
Bahasa Indonesia
Italiano
ქართული
Qaraqalpaqsha
Қазақша
Перем коми
Къарачай-малкъар
Олык марий
Македонски
മലയാളം
Эрзянь
Norsk nynorsk
Norsk bokmål
Română
Русский
Саха тыла
Slovenčina
Тоҷикӣ
Татарча / tatarça
Тыва дыл
Українська
اردو
Vepsän kel’
閩南語 / Bân-lâm-gú
粵語
Ishoratlarni tahrirla
Turkum
Munozara
lotin/кирилл
lotin/кирилл
lotin
кирилл
Mutolaa
Tahrirlash
Manbasini tahrirlash
Tarix
Asboblar
Asboblar
yonqutiga oʻtish
yashirish
Amallar
Mutolaa
Tahrirlash
Manbasini tahrirlash
Tarix
Umumiy
Bu yerga ishoratlar
Bogʻliq oʻzgarishlar
Maxsus sahifalar
Doimiy havola
Sahifa haqida maʼlumot
Qisqartirilgan URL-manzilni olish
QR-kodni yuklab olish
Vikimaʼlumotlar bandi
Nashr/eksport qilish
PDF sifatida yuklash
Bosma uchun versiya
Qiyofa
yonqutiga oʻtish
yashirish
Yordam
Vikipediya, ochiq ensiklopediya
„10-avgustda tugʻilganlar“ turkumidagi sahifalar
Quyida ushbu turkumga kiruvchi 86 ta sahifadan 86 tasi koʻrsatilgan.
A
Abdugʻaffor Qirgʻizboyev
AFC Osiyo kubogi tarkiblari 2023
Ahmadjon Gʻaniyev
Albaniya ayollar milliy futbol terma jamoasi
John Alvbåge
Alexander Andrievsky
Anet Say
Anton Tsirin
Bayken Ashimov
Avstriya Archgersoginyasi Assunta
B
Bangladesh milliy futbol terma jamoasi
Belarus milliy futbol terma jamoasi
Ben Saar
Bernardo Silva
Dyanne Bito
Brenton Thwaites
Lee Brown
Bruney milliy futbol terma jamoasi
C
Leanne Champ
Claudia Christian
CONMEBOL Amerika kubogi 2015 jamoalar tarkibi
F
Firdavs Abduxoliqov
Rhonda Fleming
Marcus Foligno
Frigga Karlberg
Dianne Fromholtz
G
Luka Guadagnino
Guam milliy futbol terma jamoasi
H
Angie Harmon
Herbert Hoover
HKT48
Andrea Sestini Hlaváčková
Hugh Herbert
J
Jang Ye-eun
Felino Jardim
Kylie Jenner
K
Elise Kellond-Knight
Roy Kin
Tsuyoshi Kitazawa
L
Kevin Lasagna
Kate Leary
Lee Sung-kyung
Li Je-son
Jordyn Listro
Gabriel Lunetta
M
Malashri
İlhan Mansız
Gulnoza Matniyazova
Naima Maxmudova
Lorenzo Melgarejo
N
Nigina Sharipova
Nikolay Tsvetkov
O
Oliver Rowland
Omer Kirimli
Michaela Onyenwere
Emine Sevgi Özdamar
P
Pablo Pérez
Regina Parpiyeva
Karen Penglase
Q
Abay Qoʻnonboyev
R
Rok Roj
Roy Keane
Ruben Mirimanov
Sardor Rustamboyev
S
Sana Amin Sheikh
Juan Manuel Santos
Daulet Sembaev
Mamasiddiq Sherayev
André Sogliuzzo
Sophia Smith
John Starks
Stefan Payne
Aleksandr Stoletov
Dunia Susi
Ketia Swanier
JoAnna Garcia Swisher
Sylvano Comvalius
T
Daijiro Takakuwa
Arne Tiselius
W
Aly Wagner
Kazuma Watanabe
William McDougall (xokkeychi)
Y
Yaponiya milliy futbol terma jamoasi (23 yoshgacha)
Yuliya Markova
Z
Zach Aston-Reese
Amina Zaripova
Turkum
:
Tavallud kunlariga koʻra kishilar